top of page

Smycze i obroże dla psa z paracordu

Szukasz oryginalnej smyczy oraz obroży, które skradną niejedno spojrzenie podczas spacerów z Twoim pupilem? Chcesz połączyć elegancję z wygodą użytkowania? Nie czekaj na specjalną okazję. Przedstawiamy solidne, a zarazem estetyczne produkty. Smycz, jak również obroża z paracordu stanowią najlepsze rozwiązanie dla każdego właściciela czworonoga. Akcesoria te są wyjątkowo mocne i trwałe, przez co z pewnością staną się Twoimi spacerowymi ulubieńcami. Spraw prezent sobie oraz swojemu pupilowi już teraz – postaw na paracord i błyszcz w psim towarzystwie! 

Czym jest paracord?

Paracord to w zasadzie linka spadochronowa. Jest bardzo wytrzymała, lekka, nie chłonie wody, a w przypadku zabrudzenia nadaje się do prania w pralce. Akcesoria dla psów wykonane z tego materiału są ręcznie plecione oraz zachwycają bogactwem kolorów i różnorodnością splotów. Dodatkowo paracord cechuje się wysoką trwałością oraz odpornością na uszkodzenia, co ma znaczenie w przypadku większych ras. Nawet silne ciągnięcie nie spowoduje przerwania liny. Smycz dla psa z paracordu nie spowoduje otarć na Twoich dłoniach, a z kolei obroża będzie całkowicie bezpieczna oraz wygodna dla każdego czworonoga. 

Smycz i obroża z paracordu – wybierz najlepszy duet

Dzięki specjalnie wyprofilowanej konstrukcji, zarówno jeśli chodzi o smycz, jak i obrożę, zyskujesz gwarancję wygodnego użytkowania nawet na wielogodzinnym spacerze. Obroża z paracordu, którą proponujemy, wraz ze smyczą z tego samego materiału mogą stanowić zgrany duet pod względem kolorystycznym – wybierz podobne odcienie, aby uzyskać monochromatyczny efekt. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by te elementy miały różne barwy! Miksuj dowolnie, według swoich preferencji. Jedno jest pewne: 100% gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojego pupila!

bottom of page